22.03.2014 iddaa programı, 22.03.2014 iddaa listesi, 22.03.2014 maç sonuçları, 22.03.2014 iddaa sonuçları
22.03.2014 iddaa programı, 22.03.2014 maç sonuçları, 22.03.2014 iddaa sonuçları ve 22.03.2014 tarihinde oynanan maçların tüm detayları

22.03.2014 tarihli maçlar ve maç sonuçları

TürkiyeTürkiye - Spor Toto SüperLig
13:30
MS
Rizespor
Eskişehirsporkırmızı kart
0-0
16:00
MS
Bursaspor
Konyasporkırmızı kart
0-0
19:00
MS
Antalyaspor
Karabükspor
0-0
19:00
MS
Galatasaray
Kayserisporkırmızı kart
0-0
TürkiyeTürkiye - TFF 1. Lig
14:00
MS
Manisaspor
Denizlispor
0-2
14:00
MS
İstanbul Başaksehir
Tavşanli Linyitspor
1-0
19:00
MS
Orduspor
Boluspor
1-0
İngiltereİngiltere - Premier League
14:45
MS
Chelsea
Arsenalkırmızı kart
4-0
17:00
MS
Cardiff
Liverpool
2-2
17:00
MS
Everton
Swansea
1-1
17:00
MS
Hull
West Bromwich
2-0
17:00
MS
Manchester C
Fulhamkırmızı kart
1-0
17:00
MS
Newcastle
Crystal Palace
0-0
17:00
MS
Norwich
Sunderlandkırmızı kart
2-0
19:30
MS
West Ham
Manchester Utd
0-2
İspanyaİspanya - La liga
17:00
MS
Granada
Elchekırmızı kart
0-0
19:00
MS
Espanyol
Levantekırmızı kart
0-0
21:00
MS
Valladolid
Rayo Vallecano
1-1
23:00
MS
Athletic Bilbao
Getafe
1-0
İtalyaİtalya - Serie A
19:00
MS
Torino
Livorno
1-0
21:45
MS
Chievo
Roma
0-2
AlmanyaAlmanya - Bundesliga
16:30
MS
Schalke 04
Braunschweig
1-0
16:30
MS
Stuttgart
Hamburger SVkırmızı kart
0-0
16:30
MS
Hannover 96
Dortmund
0-1
16:30
MS
kırmızı kartWolfsburg
Augsburg
0-1
16:30
MS
Mainz
Bayern Münih
0-0
19:30
MS
M. Gladbach
Hertha Berlin
3-0
FransaFransa - Ligue 1
18:00
MS
Marsilya
Rennes
0-0
21:00
MS
Valenciennes
Ajaccio
0-0
21:00
MS
Toulouse
Evian Thonon Gaillard
0-0
21:00
MS
Nantes
Montpellierkırmızı kart
2-1
21:00
MS
kırmızı kartBastia
Reims
2-0
21:00
MS
kırmızı kartBordeaux
Nice
0-0
ABDABD - Major League Soccer
20:10
MS
New England Rev.
Vancouver Whitecaps
0-0
22:20
MS
Salt Lake
Los Angeles Galaxy
1-1
22:40
MS
Toronto FC
Dc United
0-0
AvusturyaAvusturya - Bundesliga
17:30
MS
Admira/Wacker
Austria Vienna
0-1
20:00
MS
Rapid Vienna
Wolfsberger
1-0
20:00
MS
kırmızı kartRied
Grodig
0-0
20:00
MS
Sturm Graz
Wacker Innsbruck
0-0
DanimarkaDanimarka - SAS Ligaen
18:00
MS
Midtjylland
Nordsjaelland
0-0
HollandaHollanda - Casino Eredivisie
19:45
MS
Gröningen
Vitesse
1-1
20:45
MS
Heerenveen
Nijmegenkırmızı kart
2-0
21:45
MS
Psv Eindhoven
Roda
1-1
İrlandaİrlanda - Birinci Lig
17:15
MS
St Patricks
Limerick FC
0-0
-
21:45
MS
Sligo Rovers
Dundalk
0-0
HırvatistanHırvatistan - Hırvatistan Birinci Ligi
16:00
MS
Hajduk
Dinamo Zagreb
0-1
20:00
MS
Istra 1961
Zadar
0-1
İskoçyaİskoçya - Premier League
17:00
MS
Celtic
St Mirren
1-0
17:00
MS
Motherwell
Ross County
0-0
17:00
MS
Inverness CT
Partick Thistle
0-0
17:00
MS
Aberdeen
Kilmarnock
1-1
17:00
MS
St Johnstone
Hiberniankırmızı kart
1-0
İsviçreİsviçre - Süper Lig
20:45
MS
St Gallen
Thun
0-0
20:45
MS
Aarau
Sion
1-0
ArjantinArjantin - Kapanış Ligi
01:30
MS
Colon Santa Fe
Tigre
1-0
22:00
MS
Racing Club
Belgranokırmızı kart
1-0
23:10
MS
Argentinos Juniors
Newell's Old Boys
0-0
00:00
MS
Rosario Central
All Boyskırmızı kart
1-0
FinlandiyaFinlandiya - Kupa
-
14:00
MS
Ilves
Rovaniemi
0-1
-
16:00
Pen
FC Futura
EIF
0-0
MeksikaMeksika - Kapanış Ligi
03:30
MS
Monarcas Morelia
Santos Laguna
1-1
04:30
MS
Club Tijuana
Pueblakırmızı kart
1-0
PortekizPortekiz - Liga Sagres
19:00
MS
Guimaraes
Gil Vicente
0-0
21:00
MS
Maritimo
Sporting Lisbon
1-2
RusyaRusya - Premiere League
12:00
MS
Volga
Tom Tomsk
0-0
14:30
MS
Lokomotiv Moskova
Uralkırmızı kart
2-0
17:00
MS
Krasnodar
Spartak Moskova
3-0
YunanistanYunanistan - Süper Lig
15:00
MS
Panetolikos
Asteras Tripolis
0-0
17:15
MS
Panthrakikos
Aris
0-1
19:30
MS
Panathinaikos
Apollon Smyrnis
1-0
RomanyaRomanya - Birinci Lig
18:30
MS
Concordia Chiajna
Petrolul Ploiesti
0-0
21:00
MS
Dinamo Bükreş
Pandurii
0-1
UkraynaUkrayna - Premier League
17:00
MS
Shakhtar Donetsk
Dnjepr
0-1
-
19:30
MS
Chernomorets Odessa
Tavria
0-0
19:30
MS
Dinamo Kyiv
Metalurh Zaporizhya
1-0
PolonyaPolonya - Ekstraklasa
16:30
MS
Jagellonia
Korona Kielce
0-1
19:30
MS
Lech Poznan
Lechia Gdansk
1-0
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti - Czech Liga
16:00
MS
Znojmo
Bohemians 1905
0-0
17:45
MS
Banik Ostrava
Sparta Prag
0-0
18:00
MS
Slovacko
Brno
2-0
19:00
MS
Dukla Prague
Pribram
1-1
İspanyaİspanya - İkinci Ligi
19:00
MS
Barcelona B
Alaves
0-0
19:00
MS
Mirandes
Eibar
0-1
19:00
MS
Alcorcón
Real Jaen
0-0
19:15
MS
Lugo
Huelva
0-0
21:00
MS
Sabadell
Cordoba
1-1
21:00
MS
Murcia
Las Palmas
0-1
İtalyaİtalya - Serie B
16:00
MS
Crotone
Bari
0-0
16:00
MS
Novara
Carpi
0-0
16:00
MS
Padova
Cittadella
0-1
16:00
MS
Cesena
Juve Stabiakırmızı kart
0-0
16:00
MS
Modena
Latina
0-0
16:00
MS
Pescara
Palermo
0-1
16:00
MS
Empoli
Reggina
4-0
16:00
MS
kırmızı kartBrescia
Spezia
0-1
16:00
MS
Ternana
Virtus Lanciano
1-1
AlmanyaAlmanya - 2.Bundesliga
14:00
MS
Fsv Frankfurt
Fortuna Dusseldorf
0-0
14:00
MS
Köln
Aalen
0-0
14:00
MS
St Pauli
Ingolstadt 04
0-0
FransaFransa - Ligue 2
15:00
MS
Nimes
Lens
2-2
İskoçyaİskoçya - Championship League
17:00
MS
Morton
Hamilton
1-1
17:00
MS
Raith Rovers
Livingston
0-1
17:00
MS
Queen of the South
Cowdenbeath
2-0
17:00
MS
Alloa Athletic
Falkirk
0-0
17:00
MS
Dumbarton
Dundee FC
0-0
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Beyaz Grup
13:30
MS
Dardanelspor
Hatayspor
0-0
13:30
MS
Aydınspor 1923
Tokatspor
0-0
13:30
MS
Gaziosmanpasa
Çankırıspor
0-0
13:30
MS
İnegölspor
Y.Malatyaspor
0-0
13:30
MS
Kırklarelispor
Gümüşhanespor
0-0
13:30
MS
Pendikspor
Giresunspor
1-0
13:30
MS
Tarsus Idman Yurdu
Anadolu Selçukluspor
0-2
13:30
MS
Turgutluspor
Kartalspor
0-1
16:00
MS
Göztepe
Sarıyer
1-1
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Kırmızı Grup
-
13:30
MS
Bandırmaspor
Nazilli Bld.
1-0
-
13:30
MS
Ankaragücü
Bayrampasa
1-0
-
13:30
MS
Bozüyükspor
Alanyaspor
0-2
-
13:30
MS
Diyarbakır Diskispor
Altınordu
0-1
-
13:30
MS
Eyüpspor
Gölbaşıspor
0-1
-
13:30
MS
Güngorenspor
Pazarspor
2-0
-
13:30
MS
Körfez Futbol
Buğsaşspor
0-0
-
13:30
MS
Körfez Iskenderunspor
Ofspor
2-0
İngiltereİngiltere - Championship
14:15
MS
Derby
Nottingham Forest
3-0
-
17:00
MS
Barnsley
Bournemouth
0-0
-
17:00
MS
Birmingham
Reading
1-1
-
17:00
MS
Blackburn
Leicester
1-1
-
17:00
MS
Blackpool
Huddersfield
1-0
-
17:00
MS
Brighton
Ipswich
0-0
-
17:00
MS
Charlton
Burnley
0-1
-
17:00
MS
Doncaster
Sheffield W
1-0
-
17:00
MS
Leeds
Millwall
2-0
-
17:00
MS
Middlesbrough
Qpr
1-1
-
17:00
MS
Wigan
Watford
1-1
-
17:00
MS
Yeovil
Boltonkırmızı kart
2-0
İngiltereİngiltere - Lig 1
15:25
MS
Sheffield Utd
Wolverhampton
0-1
17:00
MS
Brentford
Coventry
2-1
17:00
MS
Colchester
Bristol City
0-1
17:00
MS
Gillingham
Crewekırmızı kart
1-1
17:00
MS
Notts County
Carlisle
2-0
17:00
MS
Oldham
Crawley Town
1-0
17:00
MS
Peterborough
Rotherham
0-1
17:00
MS
Port Vale
Tranmere
1-0
17:00
MS
Shrewsbury
Bradford
0-0
17:00
MS
Stevenage
Mk Dons
2-0
17:00
MS
Swindon
Preston
0-0
17:00
MS
Walsall
Leyton Orient
1-0
BelçikaBelçika - Kupa
21:30
MS
Lokeren
Zulte-Waregem
0-0
İskoçyaİskoçya - 1. Lig
17:00
MS
Dunfermline
East Fife
1-0
17:00
MS
Stranraer
Stenhousemuir
1-0
17:00
MS
Airdrie United
Forfar Athletic
3-1
17:00
MS
Ayr Utd
Arbroath
2-1
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 1
13:30
MS
Adıyamanspor
Silivrispor
0-0
-
13:30
MS
Bergama Bld.
Beylerbeyi
0-0
-
13:30
MS
Derince Bld.
Yeşil Bursa
0-0
-
13:30
MS
Trabzon Kanuni
Ankara Demirspor
1-0
-
13:30
MS
Fatih Karagümrük
Ümraniyespor
0-1
-
13:30
MS
Payas Bld.
Kızılcabölükspor
1-0
-
13:30
MS
Siirtspor
K.Maras Bld.Spor
-
-
13:30
MS
Tekirova Bld.
Bld. Bingölspor
-
-
13:30
MS
Sivas Dört EB
Adliyespor
0-0
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 2
13:30
MS
Batman Petrolspor
Y.Aksarayspor
1-0
13:30
MS
Balcova Bld.
Elazig Bld.
0-1
13:30
MS
Çorum Bld.Spor
Maltepespor
2-0
13:30
MS
Erzurum Bsb.Spor
Darıca G.Birligi
0-1
13:30
MS
Hacettepe
Düzyurtspor
0-0
13:30
MS
Orhangazispor
Çıksalınspor
1-1
13:30
MS
Sancaktepe Bld.
Manavgat Evrensekispor
2-1
13:30
MS
Sakaryaspor
Ünyespor
1-0
13:30
MS
Sandikli Bld.
Bursa Nilüferspor
1-0
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 3
-
12:00
MS
Ayvalikgücü Bld.
Erzincan Refahiyespor
2-1
-
13:30
MS
Arsinspor
Gölcükspor
0-0
-
13:30
MS
Bld. Vanspor
Y.Diyarbakırspor
1-1
-
13:30
MS
1930 Bafraspor
Keçiörengücü
1-2
-
13:30
MS
Denizli Bld.Spor
Tuzlaspor
1-1
-
13:30
MS
Kocaelispor
Kırıkhanspor
1-1
-
13:30
MS
Anadolu Üsküdar
Menemen Bld.
0-0
-
13:30
MS
Çamlıdere Şekerspor
Y.Yozgatspor
0-0
-
13:30
MS
Kayseri Sekerspor
İstanbulspor
0-0
İngiltereİngiltere - Lig 2
15:00
MS
Mansfield
Chesterfield
0-0
17:00
MS
Accrington Stanley
Plymouth
0-1
17:00
MS
Afc Wimbledon
Cheltenham
0-1
17:00
MS
Bury
Dagenham and Redbridge
0-0
17:00
MS
Exeter
Fleetwood
1-0
17:00
MS
Morecambe
Northampton
0-1
17:00
MS
kırmızı kartPortsmouth
York
0-1
17:00
MS
Scunthorpe
Burton Albion
0-0
17:00
MS
kırmızı kartTorquay
Newport County
0-1
17:00
MS
Wycombe
Rochdale
0-0
İngiltereİngiltere - The Conference
17:00
MS
Barnet
Hereford
2-0
17:00
MS
Braintree Town
Aldershot
1-0
17:00
MS
Forest Green
Welling United
0-0
17:00
MS
Gateshead
Lincoln
2-0
17:00
MS
Hyde
Dartford
0-0
17:00
MS
Kidderminster
Southport
0-1
17:00
MS
Luton
Chester
0-0
17:00
MS
Macclesfield
Tamworth
1-1
17:00
MS
Nuneaton
Grimsby
0-1
17:00
MS
Wrexham
Salisbury
1-1
AlmanyaAlmanya - 3.Bundesliga
15:00
MS
Hansa Rostock
Duisburg
0-1
15:00
MS
Darmstadt 98
Saarbrucken
1-0
15:00
MS
Elversberg
Holstein Kiel
0-0
15:00
MS
Osnabruck
Erfurt
0-0
15:00
MS
Unterhaching
RB Leipzig
1-1
15:00
MS
Heidenheim
Burghausen
0-0
15:00
MS
Regensburg
Preussen Münster
1-0
İskoçyaİskoçya - 2. Lig
17:00
MS
Albion Rovers
Elgin City
3-0
17:00
MS
Annan Athletic
Peterhead
0-1
17:00
MS
Berwick Rangers
Clyde
0-0
17:00
MS
East Stirling
Queen's Park
1-2
17:00
MS
Stirling Albion
Montrose
0-0
MacaristanMacaristan - Liga NB1
-
15:00
MS
Debreceni VSC
Pecs
0-0
-
17:00
MS
Mtk
Videoton FC
0-0
-
17:00
MS
Puskás AFC
Mezokövesdi Zsóry
1-0
-
19:00
MS
Kispest Honved
Kaposvar
1-0
-
21:00
MS
Paksi SE
Gyor
1-2
İsveçİsveç - Svenska Cupen - Çeyrek finaller
-
16:00
MS
Helsingborgs IF
GAIS
0-1
-
16:00
MS
kırmızı kartMalmö FF
Brommapojkarna
0-0

22.03.2014 iddaa listesi, 22.03.2014 iddaa bülteni, 22.03.2014 maç skorları, 22.03.2014 iddaa oranları, 22.03.2014 maç programı ve 22.03.2014 iddaa programı