13.04.2014 iddaa programı, 13.04.2014 maç sonuçları, 13.04.2014 iddaa sonuçları ve 13.04.2014 tarihinde oynanan maçların tüm detayları

13.04.2014 tarihli maçlar ve maç sonuçları

TürkiyeTürkiye - Spor Toto SüperLig
13:30
MS
Gençlerbirliği
Kayseri Erciyes
0-0
16:00
MS
Eskişehirspor
Trabzonsporkırmızı kart
0-1
19:00
MS
Fenerbahçe
Antalyasporkırmızı kart
2-1
TürkiyeTürkiye - TFF 1. Lig
13:30
MS
Fethiyespor
Denizlispor
0-3
13:30
MS
Kahramanmaraşspor
Gaziantep BB
0-1
13:30
MS
kırmızı kartMersin IY
Bucaspor
2-0
13:30
MS
Manisaspor
1461 Trabzonkırmızı kart
2-0
13:30
MS
kırmızı kartKarşıyaka
Balıkesirspor
0-0
13:30
MS
Tavşanli Linyitspor
Adana D.sporkırmızı kart
1-1
13:30
MS
Adanaspor
Osmanlıspor
1-1
13:30
MS
Orduspor
Samsunspor
0-0
13:30
MS
İstanbul BFK
Bolusporkırmızı kart
2-1
İngiltereİngiltere - Premier League
15:37
MS
kırmızı kartLiverpool
Manchester C
2-0
18:07
MS
kırmızı kartSwansea
Chelsea
0-0
İspanyaİspanya - La liga
13:00
MS
kırmızı kartBetis
Sevilla
0-1
18:00
MS
kırmızı kartValencia
Elche
1-1
20:00
MS
kırmızı kartGetafe
Atletico Madrid
0-1
22:00
MS
Espanyol
Rayo Vallecano
1-1
İtalyaİtalya - Serie A
13:30
MS
Bologna
Parma
1-0
16:00
MS
Livorno
Chievo
2-3
16:00
MS
kırmızı kartVerona
Fiorentina
1-2
16:00
MS
Torino
Genoa
0-0
16:00
MS
kırmızı kartSampdoria
İnter
0-1
16:00
MS
Napoli
Laziokırmızı kart
1-1
21:45
MS
Ac Milan
Cataniakırmızı kart
1-0
AlmanyaAlmanya - Bundesliga
16:30
MS
Leverkusen
Hertha Berlin
2-1
18:30
MS
Hoffenheim
Augsburg
2-0
FransaFransa - Ligue 1
15:00
MS
Nantes
Guingamp
1-0
18:00
MS
Reims
St Etienne
1-0
22:00
MS
Lyon
Paris SG
1-0
ABDABD - Major League Soccer
00:10
MS
New England Rev.
Houston Dynamo
0-0
02:10
MS
Dc United
New York Red Bulls
1-0
03:40
MS
Dallas
Seattle Sounders
2-1
05:30
MS
Portland Timbers
Chivas USA
1-0
05:40
MS
Los Angeles Galaxy
Vancouver Whitecaps
0-0
22:05
MS
San Jose Earthquakes
Columbus Crew
0-1
AvusturyaAvusturya - Bundesliga
17:30
MS
kırmızı kartWiener Neustadt
Austria Vienna
0-0
BelçikaBelçika - Şampiyonluk Grubu
19:00
MS
Genk
Standardkırmızı kart
1-1
DanimarkaDanimarka - SAS Ligaen
15:00
MS
Randers FC
Viborg
2-0
18:00
MS
Fc Copenhagen
Aarhus
0-0
20:00
MS
Aalborg
Brondby
2-0
HollandaHollanda - Casino Eredivisie
15:30
MS
Az Alkmaar
Nijmegen
0-0
15:30
MS
Utrecht
Heracles Almelokırmızı kart
2-0
15:30
MS
Waalwijk
Zwolle
0-0
17:30
MS
Ajax
Den Haag
1-1
17:30
MS
Psv Eindhoven
Feyenoord
0-1
HırvatistanHırvatistan - Hırvatistan Birinci Ligi
16:00
MS
Istra 1961
Hrvatski Dragovoljac
0-0
20:00
MS
Hajduk
Split
1-0
İskoçyaİskoçya - İskoçya Kupası
14:45
MS
St Johnstone
Aberdeen
0-1
İsveçİsveç - Allsvenskan
16:00
MS
Aik Stockholm
Örebro SK
1-0
18:30
MS
Halmstads BK
Norrköping
0-0
18:30
MS
Helsingborgs IF
Hackenkırmızı kart
1-2
İsviçreİsviçre - Süper Lig
14:45
MS
Sion
Basel
0-0
14:45
MS
Luzern
St Gallen
0-0
17:00
MS
Zurich
Young Boys
1-2
ArjantinArjantin - Kapanış Ligi
01:20
MS
Racing Club
Olimpo
1-1
02:30
MS
San Lorenzo
Lanus
0-2
23:10
MS
Godoy Cruz
Newell's Old Boys
0-0
23:10
MS
Gimnasia La Plata
Arsenal Sarandi
1-0
NorveçNorveç - 1. Lig
16:30
MS
Stabæk
Molde
0-1
19:00
MS
Bodo Glimt
Sogndal
1-2
19:00
MS
Stromsgodset
Aalesunds FK
0-0
19:00
MS
Sarpsborg
Start
0-0
20:00
MS
Rosenborg
Odds Bk
1-0
FinlandiyaFinlandiya - Veikkausliiga
16:00
MS
Jaro
Inter Turku
0-2
16:00
MS
Mariehamn
Vaasa
0-0
16:00
MS
Myllykoski
Lahti
0-0
MeksikaMeksika - Kapanış Ligi
01:00
MS
Veracruz
Pumas UNAMkırmızı kart
1-0
01:00
MS
Cruz Azul
Pachuca
0-0
03:00
MS
Tigres UANL
Club Tijuanakırmızı kart
1-0
05:00
MS
Chiapas
Monterrey
0-1
20:00
MS
kırmızı kartToluca
Club Leon
1-1
20:00
MS
kırmızı kartPuebla
Club America
0-1
PortekizPortekiz - Liga Sagres
19:00
MS
Arouca
Benfica
0-1
21:15
MS
Braga
Porto
0-1
RusyaRusya - Premiere League
12:30
MS
Lokomotiv Moskova
Anzhi
0-0
15:00
MS
Rubin Kazan
Kuban
0-1
YunanistanYunanistan - Süper Lig
-
19:00
MS
Veria
Asteras Tripolis
0-0
19:00
MS
Aris
Pas Giannina
0-0
-
19:00
MS
Panionios
Platanias
0-0
19:00
MS
Olympiakos
Apollon Smyrnis
0-0
19:00
MS
Panetolikos
Ofi
0-0
19:00
MS
Ergotelis
Kalloni AEL
2-0
19:00
MS
Xanthi
Panathinaikos
2-1
19:00
MS
Panthrakikos
Atromitos
0-1
19:00
MS
Levadiakos
Paok
3-0
RomanyaRomanya - Birinci Lig
18:15
MS
Otelul Galati
CFR Cluj
0-0
20:45
MS
Ceahlaul Piatra Neamt
Dinamo Bükreş
0-0
UkraynaUkrayna - Premier League
19:30
MS
Metalist
Tavria
1-0
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti - Czech Liga
16:00
MS
Viktoria Plzen
Jihlava
0-0
18:00
MS
Mlada Boleslav
Znojmo
2-1
18:00
MS
Jablonec
Dukla Prague
1-2
İngiltereİngiltere - FA Cup
-
18:07
MS
Hull
Sheffield Utd
1-2
İspanyaİspanya - İkinci Ligi
13:00
MS
Deportivo La Coruña
Huelva
1-0
18:00
MS
Real Jaen
Barcelona B
0-1
18:00
MS
Cordoba
Alcorcón
1-1
18:00
MS
Murcia
Lugo
0-0
19:00
MS
Eibar
Tenerife
1-0
19:15
MS
Alaves
Real Madrid Castilla
1-2
22:00
MS
Ponferradina
Mallorca
1-0
İtalyaİtalya - Serie B
13:30
MS
Padova
Regginakırmızı kart
1-1
AlmanyaAlmanya - 2.Bundesliga
14:30
MS
Fortuna Dusseldorf
Aalen
1-0
14:30
MS
Fsv Frankfurt
Sandhausen
0-2
14:30
MS
Bochum
Cottbus
0-1
HollandaHollanda - Jupiler Lig
15:30
MS
kırmızı kartAchilles '29
Den Bosch
0-3
İsveçİsveç - 2. Lig
19:15
MS
GAIS
Sundsvall
1-0
NorveçNorveç - 2. Lig
16:00
MS
Tromso
Alta
0-0
19:00
MS
Kristiansund
Ullensaker/Kisa
0-0
19:00
MS
Bryne
Baerum
0-0
19:00
MS
Honefoss
Mjondalen
0-0
19:00
MS
Hodd
Tromsdalen
1-0
19:00
MS
kırmızı kartNest-Sotra
Ham Kam
2-1
19:00
MS
Strommen
Ranheim
0-0
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Beyaz Grup
-
14:30
MS
Aydınspor 1923
Göztepe
0-0
-
14:30
MS
Çankırıspor
Anadolu Selçukluspor
0-0
-
14:30
MS
Giresunspor
İnegölspor
2-0
-
14:30
MS
Gümüşhanespor
Turgutluspor
0-2
-
14:30
MS
Kartalspor
Dardanelspor
0-0
-
14:30
MS
Kırklarelispor
Tarsus Idman Yurdu
1-1
-
14:30
MS
Sarıyer
Gaziosmanpasa
1-0
-
14:30
MS
Tokatspor
Pendikspor
1-0
-
14:30
MS
Y.Malatyaspor
Hatayspor
0-0
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Kırmızı Grup
14:30
MS
Alanyaspor
Ankaragücü
1-1
14:30
MS
Bayrampasa
Diyarbakır Diskispor
0-3
14:30
MS
Bozüyükspor
Altay
0-1
14:30
MS
Gölbaşıspor
Nazilli Bld.
1-1
14:30
MS
Körfez Iskenderunspor
Bandırmaspor
1-2
14:30
MS
Ofspor
Güngorenspor
2-0
14:30
MS
Pazarspor
Körfez Futbol
1-1
14:30
MS
Tepecikspor
Eyüpspor
1-0
İrlandaİrlanda - Eircom League Division 1
-
17:00
MS
Shamrock Rovers B
Longford Town
1-0
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 1
-
14:30
MS
Adıyamanspor
Ümraniyespor
1-1
-
14:30
MS
Bergama Bld.
Sivas Dört EB
2-1
-
14:30
MS
Derince Bld.
Beylerbeyi
0-1
-
14:30
MS
Trabzon Kanuni
Adliyespor
0-0
-
14:30
MS
Fatih Karagümrük
Kızılcabölükspor
0-2
-
14:30
MS
Silivrispor
Ankara Demirspor
1-1
-
14:30
MS
Tekirova Bld.
K.Maras Bld.Spor
2-1
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 2
-
14:30
MS
Balcova Bld.
Darıca G.Birligi
1-0
-
14:30
MS
Batman Petrolspor
Çıksalınspor
1-0
-
14:30
MS
Bursa Nilüferspor
Y.Aksarayspor
1-0
-
14:30
MS
Çorum Bld.Spor
Manavgat Evrensekispor
2-1
-
14:30
MS
Hacettepe
Erzurum Bsb.Spor
0-1
-
14:30
MS
Sancaktepe Bld.
Orhangazispor
0-0
-
14:30
MS
Sakaryaspor
Maltepespor
0-2
-
14:30
MS
Sandikli Bld.
Düzyurtspor
1-0
-
14:30
MS
Ünyespor
Elazig Bld.
0-0
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 3
-
13:30
MS
Bld. Vanspor
İstanbulspor
0-0
14:30
MS
Ayvalikgücü Bld.
Arsinspor
0-1
-
14:30
MS
1930 Bafraspor
Kırıkhanspor
0-1
14:30
MS
Denizli Bld.Spor
Gölcükspor
0-0
-
14:30
MS
Yeni Diyarbakirspor
Tuzlaspor
3-1
14:30
MS
Keçiörengücü
Menemen Bld.
2-0
14:30
MS
Kocaelispor
Erzincan Refahiyespor
1-1
14:30
MS
Anadolu Üsküdar
Y.Yozgatspor
0-0
-
14:30
MS
Kayseri Sekerspor
Çamlıdere Şekerspor
1-0
AlmanyaAlmanya - 3.Bundesliga
15:00
MS
Chemnitzer FC
Erfurt
3-0
15:00
MS
Dortmund Am.
RB Leipzig
2-1
MacaristanMacaristan - Liga NB1
-
17:30
MS
Haladas
Kispest Honved
1-0
-
19:30
MS
Gyor
Kecskemeti
0-1
BrezilyaBrezilya - Paulista - Play Offs
-
22:00
Pen
Santos
Ituano
1-0

13.04.2014 iddaa listesi, 13.04.2014 iddaa bülteni, 13.04.2014 maç skorları, 13.04.2014 iddaa oranları, 13.04.2014 maç programı ve 13.04.2014 iddaa programı