13.04.2014 iddaa programı, 13.04.2014 maç sonuçları, 13.04.2014 iddaa sonuçları ve 13.04.2014 tarihinde oynanan maçların tüm detayları

13.04.2014 tarihli maçlar ve maç sonuçları

TürkiyeTürkiye - Spor Toto SüperLig
13:30
MS
Gençlerbirliği
Kayseri Erciyes
0-0
16:00
MS
Eskişehirspor
Trabzonsporkırmızı kart
0-1
19:00
MS
Fenerbahçe
Antalyasporkırmızı kart
2-1
TürkiyeTürkiye - TFF 1. Lig
13:30
MS
Fethiyespor
Denizlispor
0-3
13:30
MS
Kahramanmaraşspor
Gaziantep BB
0-1
13:30
MS
kırmızı kartMersin IY
Bucaspor
2-0
13:30
MS
Manisaspor
1461 Trabzonkırmızı kart
2-0
13:30
MS
kırmızı kartKarşıyaka
Balıkesirspor
0-0
13:30
MS
Tavşanli Linyitspor
Adana D.sporkırmızı kart
1-1
13:30
MS
Adanaspor
Osmanlıspor
1-1
13:30
MS
Orduspor
Samsunspor
0-0
13:30
MS
İstanbul BFK
Bolusporkırmızı kart
2-1
İngiltereİngiltere - Premier Lig
15:37
MS
kırmızı kartLiverpool
Manchester C
2-0
18:07
MS
kırmızı kartSwansea
Chelsea
0-0
İspanyaİspanya - La liga
13:00
MS
kırmızı kartBetis
Sevilla
0-1
18:00
MS
kırmızı kartValencia
Elche
1-1
20:00
MS
kırmızı kartGetafe
Atletico Madrid
0-1
22:00
MS
Espanyol
Rayo Vallecano
1-1
İtalyaİtalya - Serie A
13:30
MS
Bologna
Parma
1-0
16:00
MS
Livorno
Chievo
2-3
16:00
MS
kırmızı kartVerona
Fiorentina
1-2
16:00
MS
Torino
Genoa
0-0
16:00
MS
kırmızı kartSampdoria
İnter
0-1
16:00
MS
Napoli
Laziokırmızı kart
1-1
21:45
MS
Ac Milan
Cataniakırmızı kart
1-0
AlmanyaAlmanya - Bundesliga
16:30
MS
Leverkusen
Hertha Berlin
2-1
18:30
MS
Hoffenheim
Augsburg
2-0
FransaFransa - Ligue 1
15:00
MS
Nantes
Guingamp
1-0
18:00
MS
Reims
St Etienne
1-0
22:00
MS
Lyon
Paris SG
1-0
ABDABD - Major League Soccer
00:10
MS
New England Rev.
Houston Dynamo
0-0
02:10
MS
Dc United
New York Red Bulls
1-0
03:40
MS
Dallas
Seattle Sounders
2-1
05:30
MS
Portland Timbers
Chivas USA
1-0
05:40
MS
Los Angeles Galaxy
Vancouver Whitecaps
0-0
22:05
MS
San Jose Earthquakes
Columbus Crew
0-1
AvusturyaAvusturya - Bundesliga
17:30
MS
kırmızı kartWiener Neustadt
Austria Vienna
0-0
BelçikaBelçika - Şampiyonluk Grubu
19:00
MS
Genk
Standardkırmızı kart
1-1
DanimarkaDanimarka - SAS Ligaen
15:00
MS
Randers FC
Viborg
2-0
18:00
MS
Kopenhag
Aarhus
0-0
20:00
MS
Aalborg
Brondby
2-0
HollandaHollanda - Casino Eredivisie
15:30
MS
Az Alkmaar
Nijmegen
0-0
15:30
MS
Utrecht
Heracles Almelokırmızı kart
2-0
15:30
MS
Waalwijk
Zwolle
0-0
17:30
MS
Ajax
Den Haag
1-1
17:30
MS
Psv Eindhoven
Feyenoord
0-1
HırvatistanHırvatistan - Hırvatistan Birinci Ligi
16:00
MS
Istra 1961
Hrvatski Dragovoljac
0-0
20:00
MS
Hajduk
Split
1-0
İskoçyaİskoçya - İskoçya Kupası
14:45
MS
St Johnstone
Aberdeen
0-1
İsveçİsveç - Allsvenskan
16:00
MS
Aik Stockholm
Örebro SK
1-0
18:30
MS
Halmstads BK
Norrköping
0-0
18:30
MS
Helsingborgs IF
Hackenkırmızı kart
1-2
İsviçreİsviçre - Süper Lig
14:45
MS
Sion
Basel
0-0
14:45
MS
Luzern
St Gallen
0-0
17:00
MS
Zurich
Young Boys
1-2
ArjantinArjantin - Kapanış Ligi
01:20
MS
Racing Club
Olimpo
1-1
02:30
MS
San Lorenzo
Lanus
0-2
23:10
MS
Godoy Cruz
Newell's Old Boys
0-0
23:10
MS
Gimnasia La Plata
Arsenal Sarandi
1-0
NorveçNorveç - 1. Lig
16:30
MS
Stabæk
Molde
0-1
19:00
MS
Bodo Glimt
Sogndal
1-2
19:00
MS
Stromsgodset
Aalesunds FK
0-0
19:00
MS
Sarpsborg
Start
0-0
20:00
MS
Rosenborg
Odds Bk
1-0
FinlandiyaFinlandiya - Veikkausliiga
16:00
MS
Jaro
Inter Turku
0-2
16:00
MS
Mariehamn
Vaasa
0-0
16:00
MS
Myllykoski
Lahti
0-0
MeksikaMeksika - Kapanış Ligi
01:00
MS
Veracruz
Pumas UNAMkırmızı kart
1-0
01:00
MS
Cruz Azul
Pachuca
0-0
03:00
MS
Tigres UANL
Club Tijuanakırmızı kart
1-0
05:00
MS
Chiapas
Monterrey
0-1
20:00
MS
kırmızı kartToluca
Club Leon
1-1
20:00
MS
kırmızı kartPuebla
Club America
0-1
PortekizPortekiz - Liga Sagres
19:00
MS
Arouca
Benfica
0-1
21:15
MS
Braga
Porto
0-1
RusyaRusya - Premiere League
12:30
MS
Lokomotiv Moskova
Anzhi
0-0
15:00
MS
Rubin Kazan
Kuban
0-1
YunanistanYunanistan - Süper Lig
-
19:00
MS
Veria
Asteras Tripolis
0-0
19:00
MS
Aris
Pas Giannina
0-0
-
19:00
MS
Panionios
Platanias
0-0
19:00
MS
Olympiakos
Apollon Smyrnis
0-0
19:00
MS
Panetolikos
Ofi
0-0
19:00
MS
Ergotelis
Kalloni AEL
2-0
19:00
MS
Xanthi
Panathinaikos
2-1
19:00
MS
Panthrakikos
Atromitos
0-1
19:00
MS
Levadiakos
Paok
3-0
RomanyaRomanya - Birinci Lig
18:15
MS
Otelul Galati
CFR Cluj
0-0
20:45
MS
Ceahlaul Piatra Neamt
Dinamo Bükreş
0-0
UkraynaUkrayna - Premier League
19:30
MS
Metalist
Tavria
1-0
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti - Czech Liga
16:00
MS
Viktoria Plzen
Jihlava
0-0
18:00
MS
Mlada Boleslav
Znojmo
2-1
18:00
MS
Jablonec
Dukla Prague
1-2
İngiltereİngiltere - FA Cup
-
18:07
MS
Hull
Sheffield Utd
1-2
İspanyaİspanya - İkinci Ligi
13:00
MS
Deportivo La Coruña
Huelva
1-0
18:00
MS
Real Jaen
Barcelona B
0-1
18:00
MS
Cordoba
Alcorcón
1-1
18:00
MS
Murcia
Lugo
0-0
19:00
MS
Eibar
Tenerife
1-0
19:15
MS
Alaves
Real Madrid Castilla
1-2
22:00
MS
Ponferradina
Mallorca
1-0
İtalyaİtalya - Serie B
13:30
MS
Padova
Regginakırmızı kart
1-1
AlmanyaAlmanya - 2.Bundesliga
14:30
MS
Fortuna Dusseldorf
Aalen
1-0
14:30
MS
Fsv Frankfurt
Sandhausen
0-2
14:30
MS
Bochum
Cottbus
0-1
HollandaHollanda - Jupiler Lig
15:30
MS
kırmızı kartAchilles '29
Den Bosch
0-3
İsveçİsveç - 2. Lig
19:15
MS
GAIS
Sundsvall
1-0
NorveçNorveç - 2. Lig
16:00
MS
Tromso
Alta
0-0
19:00
MS
Kristiansund
Ullensaker/Kisa
0-0
19:00
MS
Bryne
Baerum
0-0
19:00
MS
Honefoss
Mjondalen
0-0
19:00
MS
Hodd
Tromsdalen
1-0
19:00
MS
kırmızı kartNest-Sotra
Ham Kam
2-1
19:00
MS
Strommen
Ranheim
0-0
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Beyaz Grup
-
14:30
MS
Aydınspor 1923
Göztepe
0-0
-
14:30
MS
Çankırıspor
Anadolu Selçukluspor
0-0
-
14:30
MS
Giresunspor
İnegölspor
2-0
-
14:30
MS
Gümüşhanespor
Turgutluspor
0-2
-
14:30
MS
Kartalspor
Dardanelspor
0-0
-
14:30
MS
Kırklarelispor
Tarsus Idman Yurdu
1-1
-
14:30
MS
Sarıyer
Gaziosmanpasa
1-0
-
14:30
MS
Tokatspor
Pendikspor
1-0
-
14:30
MS
Yeni Malatyaspor
Hatayspor
0-0
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Kırmızı Grup
14:30
MS
Alanyaspor
Ankaragücü
1-1
14:30
MS
Bayrampasa
Amed Sportif Faliyetler
0-3
14:30
MS
Bozüyükspor
Altay
0-1
14:30
MS
Gölbaşıspor
Nazilli Bld.
1-1
14:30
MS
Körfez Iskenderunspor
Bandırmaspor
1-2
14:30
MS
Ofspor
Güngorenspor
2-0
14:30
MS
Pazarspor
Körfez Futbol
1-1
14:30
MS
B.Cekmece Tepecikspor
Eyüpspor
1-0
İrlandaİrlanda - Eircom League Division 1
-
17:00
MS
Shamrock Rovers B
Longford Town
1-0
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 1
-
14:30
MS
Adıyamanspor
Ümraniyespor
1-1
-
14:30
MS
Bergama Bld.
Sivas Dört EB
2-1
-
14:30
MS
Derince Bld.
Beylerbeyi
0-1
-
14:30
MS
Trabzon Kanuni
Adliyespor
0-0
-
14:30
MS
Fatih Karagümrük
Kızılcabölükspor
0-2
-
14:30
MS
Silivrispor
Ankara Demirspor
1-1
-
14:30
MS
Kemerspor 2003
K.Maras Bld.Spor
2-1
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 2
-
14:30
MS
Balcova Bld.
Darıca G.Birligi
1-0
-
14:30
MS
Batman Petrolspor
Çıksalınspor
1-0
-
14:30
MS
Bursa Nilüferspor
Y.Aksarayspor
1-0
-
14:30
MS
Çorum Bld.Spor
Manavgat Evrensekispor
2-1
-
14:30
MS
Hacettepe
Erzurum Bsb.Spor
0-1
-
14:30
MS
Sancaktepe Bld.
Orhangazispor
0-0
-
14:30
MS
Sakaryaspor
Maltepespor
0-2
-
14:30
MS
Sandikli Bld.
Düzyurtspor
1-0
-
14:30
MS
Ünyespor
Elazig Bld.
0-0
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 3
-
13:30
MS
Bld. Vanspor
İstanbulspor
0-0
14:30
MS
Ayvalikgücü Bld.
Arsinspor
0-1
-
14:30
MS
1930 Bafraspor
Kırıkhanspor
0-1
14:30
MS
Denizli Bld.Spor
Gölcükspor
0-0
-
14:30
MS
Yeni Diyarbakirspor
Tuzlaspor
3-1
14:30
MS
Keçiörengücü
Menemen Bld.
2-0
14:30
MS
Kocaelispor
24Erzincanspor
1-1
14:30
MS
Anadolu Üsküdar
Y.Yozgatspor
0-0
-
14:30
MS
Kayseri Sekerspor
Çamlıdere Şekerspor
1-0
AlmanyaAlmanya - 3.Bundesliga
15:00
MS
Chemnitzer FC
Erfurt
3-0
15:00
MS
Dortmund Am.
RB Leipzig
2-1
MacaristanMacaristan - Liga NB1
-
17:30
MS
Haladas
Kispest Honved
1-0
-
19:30
MS
Gyor
Kecskemeti
0-1
BrezilyaBrezilya - Paulista - Play Offs
-
22:00
Pen
Santos
Ituano
1-0

13.04.2014 iddaa listesi, 13.04.2014 iddaa bülteni, 13.04.2014 maç skorları, 13.04.2014 iddaa oranları, 13.04.2014 maç programı ve 13.04.2014 iddaa programı
MAÇ SONUÇLARI
Yıllarca Türk bahis severlere Betsson adı altında hizmet veren online bahis şirketi ile ilgili gelişme ve duyurular
Betsson kullanıcılarının en fazla ihtiyaç duyduğu konulardan bir tanesi Betsson destek ve müşteri hizmetleri, iletişim bilgileri
Kredi kartı ile, banka havalesi ile, transfercard ile para çekme ve ecopayz gibi seçeneklerin yer aldığı Betsson para çekme yöntemleri burada!
Betsson spor bahisleri bölümünün ayrıcalıkları, canlı bahis, tek maça bahis ve yüksek oranlarla bahis keyfi Betsson'da!
Betsson canlı casino bölümünde oynanabilen rulet, poker, blackjack gibi oyunların ayrıntılı bir şekilde değerlendirmesi
Kredi kartı ile para yatırma, ecopayz, paykasa, cashixir, paykwik gibi Betsson para yatırma yöntemleri ile ilgili bilmek istedikleriniz
2011 yılından beri Bets10 adı ile hizmet veren bahis sitesine erişim konusunda, Betsson giriş adlı sayfamızdan yararlanabilirsiniz.
Yeni adresi Bets10 olan, ancak bahis severlerin hafızasında Betsson adı ile yer tutmuş bahis sitesinin Betsson mobil uygulaması hakkında bilgiler


İçeriğimize bulunduğu katkıdan dolayı iddaavizyon.net ekibine teşekkür ederiz.

Canlı skorlar için maç sonuçları sitesini takip edebilir, maçları canlı olarak dinlemek için maç dinle sitesini ziyaret edebilirsiniz.