13.04.2014 iddaa programı, 13.04.2014 iddaa listesi, 13.04.2014 maç sonuçları, 13.04.2014 iddaa sonuçları
13.04.2014 iddaa programı, 13.04.2014 maç sonuçları, 13.04.2014 iddaa sonuçları ve 13.04.2014 tarihinde oynanan maçların tüm detayları

13.04.2014 tarihli maçlar ve maç sonuçları

TürkiyeTürkiye - Spor Toto SüperLig
13:30
MS
Gençlerbirliği
Kayseri Erciyesspor
0-0
16:00
MS
Eskişehirspor
Trabzonsporkırmızı kart
0-1
19:00
MS
Fenerbahçe
Antalyasporkırmızı kart
2-1
TürkiyeTürkiye - TFF 1. Lig
13:30
MS
Fethiyespor
Denizlispor
0-3
13:30
MS
Kahramanmaraşspor
Gaziantep BB
0-1
13:30
MS
kırmızı kartMersin Idman Yurdu
Bucaspor
2-0
13:30
MS
Manisaspor
1461 Trabzonkırmızı kart
2-0
13:30
MS
kırmızı kartKarşıyaka
Balıkesirspor
0-0
13:30
MS
Tavşanli Linyitspor
Adana Demirsporkırmızı kart
1-1
13:30
MS
Adanaspor
Ankaraspor
1-1
13:30
MS
Orduspor
Samsunspor
0-0
13:30
MS
İstanbul B.S. Bld.Spor
Bolusporkırmızı kart
2-1
İngiltereİngiltere - Premier League
15:37
MS
kırmızı kartLiverpool
Manchester C
2-0
18:07
MS
kırmızı kartSwansea
Chelsea
0-0
İspanyaİspanya - La liga
13:00
MS
kırmızı kartBetis
Sevilla
0-1
18:00
MS
kırmızı kartValencia
Elche
1-1
20:00
MS
kırmızı kartGetafe
Atletico Madrid
0-1
22:00
MS
Espanyol
Rayo Vallecano
1-1
İtalyaİtalya - Serie A
13:30
MS
Bologna
Parma
1-0
16:00
MS
Livorno
Chievo
2-3
16:00
MS
kırmızı kartVerona
Fiorentina
1-2
16:00
MS
Torino
Genoa
0-0
16:00
MS
kırmızı kartSampdoria
İnter
0-1
16:00
MS
Napoli
Laziokırmızı kart
1-1
21:45
MS
Ac Milan
Cataniakırmızı kart
1-0
AlmanyaAlmanya - Bundesliga
16:30
MS
Leverkusen
Hertha Berlin
2-1
18:30
MS
Hoffenheim
Augsburg
2-0
FransaFransa - Ligue 1
15:00
MS
Nantes
Guingamp
1-0
18:00
MS
Reims
St Etienne
1-0
22:00
MS
Lyon
Paris SG
1-0
ABDABD - Major League Soccer
00:10
MS
New England Rev.
Houston Dynamo
0-0
02:10
MS
Dc United
New York Red Bulls
1-0
03:40
MS
Dallas
Seattle Sounders
2-1
05:30
MS
Portland Timbers
Chivas USA
1-0
05:40
MS
Los Angeles Galaxy
Vancouver Whitecaps
0-0
22:05
MS
San Jose Earthquakes
Columbus Crew
0-1
AvusturyaAvusturya - Bundesliga
17:30
MS
kırmızı kartWiener Neustadt
Austria Vienna
0-0
BelçikaBelçika - Şampiyonluk Grubu
19:00
MS
Genk
Standardkırmızı kart
1-1
DanimarkaDanimarka - SAS Ligaen
15:00
MS
Randers FC
Viborg
2-0
18:00
MS
Fc Copenhagen
Aarhus
0-0
20:00
MS
Aalborg
Brondby
2-0
HollandaHollanda - Casino Eredivisie
15:30
MS
Alkmaar
Nijmegen
0-0
15:30
MS
Utrecht
Heracles Almelokırmızı kart
2-0
15:30
MS
Waalwijk
Zwolle
0-0
17:30
MS
Ajax
Den Haag
1-1
17:30
MS
Psv Eindhoven
Feyenoord
0-1
HırvatistanHırvatistan - Hırvatistan Birinci Ligi
16:00
MS
Istra 1961
Hrvatski Dragovoljac
0-0
20:00
MS
Hajduk
Split
1-0
İskoçyaİskoçya - İskoçya Kupası
14:45
MS
St Johnstone
Aberdeen
0-1
İsveçİsveç - Allsvenskan
16:00
MS
Aik Stockholm
Örebro SK
1-0
18:30
MS
Halmstads BK
Norrköping
0-0
18:30
MS
Helsingborgs IF
Hackenkırmızı kart
1-2
İsviçreİsviçre - Süper Lig
14:45
MS
Sion
Basel
0-0
14:45
MS
Luzern
St Gallen
0-0
17:00
MS
Zurich
Young Boys
1-2
ArjantinArjantin - Kapanış Ligi
01:20
MS
Racing Club
Olimpo
1-1
02:30
MS
San Lorenzo
Lanus
0-2
23:10
MS
Godoy Cruz
Newell's Old Boys
0-0
23:10
MS
Gimnasia La Plata
Arsenal Sarandi
1-0
NorveçNorveç - 1. Lig
16:30
MS
Stabæk
Molde
0-1
19:00
MS
Bodo Glimt
Sogndal
1-2
19:00
MS
Stromsgodset
Aalesunds FK
0-0
19:00
MS
Sarpsborg Sparta
Start
0-0
20:00
MS
Rosenborg
Odds Bk
1-0
FinlandiyaFinlandiya - Veikkausliiga
16:00
MS
Jaro
Inter Turku
0-2
16:00
MS
Mariehamn
Vaasa
0-0
16:00
MS
Myllykoski
Lahti
0-0
MeksikaMeksika - Kapanış Ligi
01:00
MS
Veracruz
Pumas UNAMkırmızı kart
1-0
01:00
MS
Cruz Azul
Pachuca
0-0
03:00
MS
Tigres UANL
Club Tijuanakırmızı kart
1-0
05:00
MS
Chiapas
Monterrey
0-1
20:00
MS
kırmızı kartToluca
Club Leon
1-1
20:00
MS
kırmızı kartPuebla
Club America
0-1
PortekizPortekiz - Liga Sagres
19:00
MS
Arouca
Benfica
0-1
21:15
MS
Braga
Porto
0-1
RusyaRusya - Premiere League
12:30
MS
Lokomotiv Moskova
Anzhi
0-0
15:00
MS
Rubin Kazan
Kuban
0-1
YunanistanYunanistan - Süper Lig
-
19:00
MS
Veria
Asteras Tripolis
0-0
19:00
MS
Aris
Pas Giannina
0-0
-
19:00
MS
Panionios
Platanias
0-0
19:00
MS
Olympiakos
Apollon Smyrnis
0-0
19:00
MS
Panetolikos
Ofi
0-0
19:00
MS
Ergotelis
Kalloni AEL
2-0
19:00
MS
Xanthi
Panathinaikos
2-1
19:00
MS
Panthrakikos
Atromitos
0-1
19:00
MS
Levadiakos
Paok
3-0
RomanyaRomanya - Birinci Lig
18:15
MS
Otelul Galati
CFR Cluj
0-0
20:45
MS
Ceahlaul Piatra Neamt
Dinamo Bükreş
0-0
UkraynaUkrayna - Premier League
19:30
MS
Metalist
Tavria
1-0
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti - Czech Liga
16:00
MS
Viktoria Plzen
Jihlava
0-0
18:00
MS
Mlada Boleslav
Znojmo
2-1
18:00
MS
Jablonec
Dukla Prague
1-2
İngiltereİngiltere - FA Cup
-
18:07
MS
Hull
Sheffield Utd
1-2
İspanyaİspanya - İkinci Ligi
13:00
MS
Deportivo La Coruña
Huelva
1-0
18:00
MS
Real Jaen
Barcelona B
0-1
18:00
MS
Cordoba
Alcorcón
1-1
18:00
MS
Murcia
Lugo
0-0
19:00
MS
Eibar
Tenerife
1-0
19:15
MS
Alaves
Real Madrid Castilla
1-2
22:00
MS
Ponferradina
Mallorca
1-0
İtalyaİtalya - Serie B
13:30
MS
Padova
Regginakırmızı kart
1-1
AlmanyaAlmanya - 2.Bundesliga
14:30
MS
Fortuna Dusseldorf
Aalen
1-0
14:30
MS
Fsv Frankfurt
Sandhausen
0-2
14:30
MS
Bochum
Cottbus
0-1
HollandaHollanda - Jupiler Lig
15:30
MS
kırmızı kartAchilles '29
Den Bosch
0-3
İsveçİsveç - 2. Lig
19:15
MS
GAIS
Sundsvall
1-0
NorveçNorveç - 2. Lig
16:00
MS
Tromso
Alta
0-0
19:00
MS
Kristiansund
Ullensaker/Kisa
0-0
19:00
MS
Bryne
Baerum
0-0
19:00
MS
Honefoss
Mjondalen
0-0
19:00
MS
Hodd
Tromsdalen
1-0
19:00
MS
kırmızı kartNest-Sotra
Ham Kam
2-1
19:00
MS
Strommen
Ranheim
0-0
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Beyaz Grup
-
14:30
MS
Aydınspor 1923
Göztepe
0-0
-
14:30
MS
Çankırıspor
Anadolu Selçukluspor
0-0
-
14:30
MS
Giresunspor
İnegölspor
2-0
-
14:30
MS
Gümüşhanespor
Turgutluspor
0-2
-
14:30
MS
Kartalspor
Dardanelspor
0-0
-
14:30
MS
Kırklarelispor
Tarsus Idman Yurdu
1-1
-
14:30
MS
Sarıyer
Gaziosmanpasa
1-0
-
14:30
MS
Tokatspor
Pendikspor
1-0
-
14:30
MS
Y.Malatyaspor
Hatayspor
0-0
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Kırmızı Grup
14:30
MS
Alanyaspor
Ankaragücü
1-1
14:30
MS
Bayrampasa
Diyarbakır Diskispor
0-3
14:30
MS
Bozüyükspor
Altay
0-1
14:30
MS
Kızılcahamamspor
Nazilli Bld.
1-1
14:30
MS
İskenderun D.C
Bandırmaspor
1-2
14:30
MS
Ofspor
Güngorenspor
2-0
14:30
MS
Pazarspor
Körfez Futbol
1-1
14:30
MS
Tepecikspor
Eyüpspor
1-0
İrlandaİrlanda - Eircom League Division 1
-
17:00
MS
Shamrock Rovers B
Longford Town
1-0
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 1
-
14:30
MS
Adıyamanspor
Ümraniyespor
1-1
-
14:30
MS
Bergama Bld.
Sivas Dört EB
2-1
-
14:30
MS
Derince Bld.
Beylerbeyi
0-1
-
14:30
MS
Trabzon Kanuni
Adliyespor
0-0
-
14:30
MS
Fatih Karagümrük
Kızılcabölükspor
0-2
-
14:30
MS
Silivrispor
Ankara Demirspor
1-1
-
14:30
MS
Tekirova Bld.
K.Maras Bld.Spor
2-1
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 2
-
14:30
MS
Balcova Bld.
Darıca G.Birligi
1-0
-
14:30
MS
Batman Petrolspor
Çıksalınspor
1-0
-
14:30
MS
Bursa Nilüferspor
Y.Aksarayspor
1-0
-
14:30
MS
Çorum Bld.Spor
Manavgat Evrensekispor
2-1
-
14:30
MS
Hacettepe
Erzurum Bsb.Spor
0-1
-
14:30
MS
Sancaktepe Bld.
Orhangazispor
0-0
-
14:30
MS
Sakaryaspor
Maltepespor
0-2
-
14:30
MS
Sandikli Bld.
Düzyurtspor
1-0
-
14:30
MS
Ünyespor
Elazig Bld.
0-0
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 3
-
13:30
MS
Bld. Vanspor
İstanbulspor
0-0
14:30
MS
Ayvalikgücü Bld.
Arsinspor
0-1
-
14:30
MS
1930 Bafraspor
Kırıkhanspor
0-1
14:30
MS
Denizli Bld.Spor
Gölcükspor
0-0
-
14:30
MS
Y.Diyarbakırspor
Tuzlaspor
3-1
14:30
MS
Keçiörengücü
Menemen Bld.
2-0
14:30
MS
Kocaelispor
Erzincan Refahiyespor
1-1
14:30
MS
Anadolu Üsküdar
Y.Yozgatspor
0-0
-
14:30
MS
Kayseri Sekerspor
Çamlıdere Şekerspor
1-0
AlmanyaAlmanya - 3.Bundesliga
15:00
MS
Chemnitzer FC
Erfurt
3-0
15:00
MS
Dortmund Am.
RB Leipzig
2-1
MacaristanMacaristan - Liga NB1
-
17:30
MS
Haladas
Kispest Honved
1-0
-
19:30
MS
Gyor
Kecskemeti
0-1
BrezilyaBrezilya - Paulista - Play Offs
-
22:00
Pen
Santos
Ituano
1-0

13.04.2014 iddaa listesi, 13.04.2014 iddaa bülteni, 13.04.2014 maç skorları, 13.04.2014 iddaa oranları, 13.04.2014 maç programı ve 13.04.2014 iddaa programı
MAÇ SONUÇLARI