19.04.2014 iddaa programı, 19.04.2014 maç sonuçları, 19.04.2014 iddaa sonuçları ve 19.04.2014 tarihinde oynanan maçların tüm detayları

19.04.2014 tarihli maçlar ve maç sonuçları

TürkiyeTürkiye - Spor Toto SüperLig
13:30
MS
Gaziantepspor
Gençlerbirliği
0-0
16:00
MS
Akhisar Belediye
Kayserispor
2-0
19:00
MS
kırmızı kartGalatasaray
Kasımpaşa
0-1
19:00
MS
Bursaspor
S.B. Elazığspor
1-0
İngiltereİngiltere - Premier League
14:45
MS
Tottenham
Fulham
1-1
17:00
MS
Aston Villa
Southampton
0-0
17:00
MS
Cardiff
Stoke
0-1
17:00
MS
Newcastle
Swansea
1-1
17:00
MS
West Ham
Crystal Palace
0-0
19:30
MS
Chelsea
Sunderland
1-1
İspanyaİspanya - La liga
17:00
MS
Osasuna
Valencia
1-0
19:00
MS
Levante
Getafekırmızı kart
0-0
21:00
MS
Sociedad
Espanyol
1-1
İtalyaİtalya - Serie A
16:00
MS
Genoa
Cagliari
1-1
16:00
MS
Atalanta
Verona
0-0
16:00
MS
kırmızı kartParma
İnter
0-0
16:00
MS
Ac Milan
Livorno
1-0
16:00
MS
Udinese
Napolikırmızı kart
0-1
16:00
MS
Catania
Sampdoria
1-0
16:00
MS
Chievo
Sassuolo
0-1
16:00
MS
kırmızı kartLazio
Torino
1-0
19:30
MS
Juventus
Bologna
0-0
22:00
MS
Fiorentina
Roma
0-1
AlmanyaAlmanya - Bundesliga
16:30
MS
Dortmund
Mainzkırmızı kart
2-1
16:30
MS
Werder Bremen
Hoffenheim
1-1
16:30
MS
Freiburg
M. Gladbachkırmızı kart
0-1
16:30
MS
Augsburg
Hertha Berlin
0-0
16:30
MS
Braunschweig
Bayern Mün.
0-0
19:30
MS
Hamburger SV
Wolfsburgkırmızı kart
0-2
ABDABD - Major League Soccer
23:10
MS
Philadelphia Union
Houston Dynamokırmızı kart
0-0
23:20
MS
kırmızı kartChicago Fire
New England Rev.kırmızı kart
1-1
AvusturyaAvusturya - Bundesliga
17:30
MS
Austria Vienna
Wolfsberger
0-1
20:00
MS
Admira/Wacker
Salzburg
1-1
20:00
MS
kırmızı kartWacker Innsbruck
Wiener Neustadt
1-0
20:00
MS
Sturm Graz
Ried
1-0
BelçikaBelçika - Avrupa Ligi Play Off
-
21:00
MS
kırmızı kartWaasland Beveren
Gent
0-2
-
21:00
MS
Lierse
Oostende
0-0
HırvatistanHırvatistan - Hırvatistan Birinci Ligi
16:00
MS
Zadar
Split
0-1
20:00
MS
Osijek
Rijeka
1-0
İskoçyaİskoçya - Premier Lig
14:45
MS
Motherwell
Celtic
2-1
17:00
MS
St Johnstone
Dundee United
1-0
JaponyaJaponya - J-League
08:00
MS
Sendai
Sagan Tosu
0-1
08:00
MS
Tokushima
Shimizu
0-2
09:00
MS
Kashima
Vissel Kobe
1-1
09:00
MS
Kashiwa Reysol
Yokohama Marinos
0-0
10:00
MS
Fc Tokyo
Cerezo Osaka
0-0
10:00
MS
Gamba Osaka
Omiya
0-0
11:00
MS
Urawa
Kawasaki
0-0
13:00
MS
Kofu
Nagoya
1-0
ArjantinArjantin - Kapanış Ligi
23:10
MS
Rosario Central
Estudiantes de La Plata
0-0
FinlandiyaFinlandiya - Veikkausliiga
16:00
MS
Lahti
Helsinki
3-1
16:00
MS
Honka
Myllykoskikırmızı kart
1-1
16:00
MS
Vaasa
Turku
0-0
16:00
MS
Mariehamn
Rovaniemi
0-0
-
16:00
MS
kırmızı kartInter Turku
Seinajoen Jk
1-1
16:00
MS
kırmızı kartKuopion
Jaro
0-2
MeksikaMeksika - Kapanış Ligi
03:30
MS
Monarcas Morelia
Cruz Azul
3-1
PortekizPortekiz - Liga Sagres
18:00
MS
kırmızı kartMaritimo
Academica
2-0
18:00
MS
kırmızı kartPacos Ferreira
Nacional
0-1
19:00
MS
Gil Vicente
Estorilkırmızı kart
0-0
21:15
MS
Belenenses
Sporting Lisbonkırmızı kart
0-0
RusyaRusya - Premiere League
12:00
MS
Tom Tomsk
Krylya Sovetov
2-0
14:30
MS
Lokomotiv Moskova
Terek
0-1
17:00
MS
Anzhi
Zenit St.Petersburg
1-1
RomanyaRomanya - Birinci Lig
17:00
MS
Fc Vaslui
Corona Brasov
4-1
19:30
MS
CFR Cluj
Ceahlaul Piatra Neamt
1-0
UkraynaUkrayna - Premier League
14:00
MS
Hoverla Uzhhorod
Illychivets Mariupil
0-0
17:00
MS
Shakhtar Donetsk
Metalurg Donetsk
0-0
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti - Czech Liga
17:00
MS
Slovan Liberec
Slovacko
0-1
17:00
MS
Znojmo
Banik Ostrava
0-2
21:15
MS
Mlada Boleslav
Jablonec
2-2
İspanyaİspanya - İkinci Ligi
19:00
MS
Lugo
Ponferradina
1-0
19:00
MS
Hercules
Cordoba
0-1
19:15
MS
Real Madrid Castilla
Eibar
0-1
20:00
MS
Barcelona B
Girona
0-1
21:00
MS
Mirandes
Las Palmas
1-1
AlmanyaAlmanya - 2.Bundesliga
14:00
MS
Karlsruhe
Union Berlin
0-0
14:00
MS
1860 München
Arminia Bielefeld
1-1
FransaFransa - Ligue 2
15:00
MS
Caen
Auxerre
0-0
BrezilyaBrezilya - Brasileirão B
01:30
MS
Vila Nova GO
Luverdense
0-0
01:30
MS
Joinville
Portuguesa SP
-
01:30
MS
Sampaio Corrêa
Paraná
0-0
03:50
MS
Ponte Preta
Icasa
0-1
22:20
MS
Vasco da Gama
America Mineiro
0-0
22:20
MS
Santa Cruz Recife
Abc Natal
1-0
22:20
MS
Boa
Atletico Goianiense
1-1
22:20
MS
Bragantino
Nautico
1-0
İskoçyaİskoçya - Championship League
17:00
MS
Dumbarton
Queen of the South
0-1
17:00
MS
Hamilton
Alloa Athletic
1-0
17:00
MS
Morton
Dundee FC
0-0
17:00
MS
Falkirk
Raith Rovers
2-1
17:00
MS
Cowdenbeath
Livingston
1-0
İsveçİsveç - 2. Lig
16:00
MS
Ostersund
Husqvarna FF
0-1
İngiltereİngiltere - Championship
14:15
MS
Leicester
Qprkırmızı kart
0-0
17:00
MS
Barnsley
Leeds
0-1
17:00
MS
Middlesbrough
Millwall
0-2
17:00
MS
Nottingham Forest
Birmingham
1-0
17:00
MS
Watford
Ipswich
1-0
İrlandaİrlanda - Eircom League Division 1
-
21:30
MS
Longford Town
Finn Harps
1-0
İskoçyaİskoçya - 1. Lig
17:00
MS
Stranraer
Brechin City
1-1
17:00
MS
Stenhousemuir
Rangers
0-2
17:00
MS
Forfar Athletic
Arbroath
0-2
17:00
MS
Ayr Utd
Dunfermline
0-0
17:00
MS
Airdrie United
East Fife
0-0
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 1
-
13:30
MS
Siirtspor
Bergama Bld.
-
-
13:30
MS
Ümraniyespor
Bld. Bingölspor
-
İngiltereİngiltere - Lig 2
17:00
MS
Burton Albion
Hartlepool
1-0
17:00
MS
Portsmouth
Bristol Rovers
2-2
İngiltereİngiltere - The Conference
14:00
MS
Chester
Wrexham
0-0
14:30
MS
Welling United
Luton
0-1
17:00
MS
Halifax Town
Macclesfield
2-1
17:00
MS
Forest Green
Woking
1-0
17:00
MS
Nuneaton
Barnet
0-0
FransaFransa - Lig Kupası
-
22:00
MS
Paris SG
Lyon
2-0
AlmanyaAlmanya - 3.Bundesliga
15:00
MS
Stuttgart Am.
Unterhaching
0-0
15:00
MS
Duisburg
Osnabruck
0-0
15:00
MS
Hallescher FC
Stuttgarter Kickers
0-1
15:00
MS
Burghausen
Hansa Rostock
0-1
15:00
MS
RB Leipzig
Darmstadt 98
1-0
15:00
MS
Wehen Wiesbaden
Chemnitzer FC
1-0
15:00
MS
Holstein Kiel
Regensburg
0-0
15:00
MS
Elversberg
Heidenheim
1-0
İskoçyaİskoçya - 2. Lig
17:00
MS
Stirling Albion
Elgin City
1-1
17:00
MS
Peterhead
Albion Rovers
2-0
17:00
MS
Montrose
Clyde
0-2
17:00
MS
Berwick Rangers
East Stirling
1-0
17:00
MS
Annan Athletic
Queen's Park
0-0
MacaristanMacaristan - Liga NB1
-
15:00
MS
Lombard Pápa
Gyor
0-2
17:00
MS
Paksi SE
Debreceni VSC
0-0
17:00
MS
Kecskemeti
Mtk
2-0
19:00
MS
Ujpest
Videoton FC
0-0
21:00
MS
Kaposvar
Haladas
1-0
BelçikaBelçika - Jupiler Lig - Playoffs 2B
-
21:00
MS
Charleroi
Cercle Bruggekırmızı kart
0-0
-
21:00
MS
Mechelen
Kortrijkkırmızı kart
2-0
İskoçyaİskoçya - Premier Relegation Play-Off
-
17:00
MS
kırmızı kartSt Mirren
Hibernian
2-0
-
17:00
MS
Kilmarnock
Partick Thistle
0-0
-
17:00
MS
kırmızı kartHearts
Ross County
0-0

19.04.2014 iddaa listesi, 19.04.2014 iddaa bülteni, 19.04.2014 maç skorları, 19.04.2014 iddaa oranları, 19.04.2014 maç programı ve 19.04.2014 iddaa programı