20.04.2014 iddaa programı, 20.04.2014 iddaa listesi, 20.04.2014 maç sonuçları, 20.04.2014 iddaa sonuçları
20.04.2014 iddaa programı, 20.04.2014 maç sonuçları, 20.04.2014 iddaa sonuçları ve 20.04.2014 tarihinde oynanan maçların tüm detayları

20.04.2014 tarihli maçlar ve maç sonuçları

TürkiyeTürkiye - Spor Toto SüperLig
13:30
MS
Rizespor
Konyaspor
1-0
19:00
MS
kırmızı kartBeşiktaş
Fenerbahçe
1-1
TürkiyeTürkiye - TFF 1. Lig
13:30
MS
Adana Demirspor
Fethiyesporkırmızı kart
1-1
13:30
MS
Boluspor
Tavşanli Linyitspor
1-0
13:30
MS
Samsunspor
Karşıyaka
0-0
13:30
MS
Bucaspor
Orduspor
0-1
13:30
MS
Balıkesirspor
Manisasporkırmızı kart
0-0
13:30
MS
Şanlıurfaspor
Adanaspor
0-0
13:30
MS
kırmızı kartAnkaraspor
Mersin Idman Yurdu
1-0
13:30
MS
1461 Trabzon
Kahramanmaraşspor
1-0
13:30
MS
Gaziantep BB
İstanbul B.S. Bld.Spor
0-0
İngiltereİngiltere - Premier League
14:00
MS
Norwich
Liverpool
0-2
16:05
MS
Hull
Arsenal
0-2
18:10
MS
Everton
Manchester Utd
2-0
İspanyaİspanya - La liga
13:00
MS
Almería
Celta
1-1
18:00
MS
Rayo Vallecano
Betis
2-0
20:00
MS
Sevilla
Granada
1-0
22:00
MS
Barcelona
Athletic Bilbao
0-0
AlmanyaAlmanya - Bundesliga
16:30
MS
Nürnberg
Leverkusen
1-1
18:30
MS
Stuttgart
Schalke 04
1-0
FransaFransa - Ligue 1
15:00
MS
Monaco
Nice
1-0
18:00
MS
Bastia
Ajaccio
1-1
18:00
MS
Bordeaux
Guingamp
3-1
18:00
MS
Lorient
Montpellierkırmızı kart
1-1
18:00
MS
Reims
Sochaux
0-1
18:00
MS
Valenciennes
Nantes
0-3
22:00
MS
Marsilya
Lille
0-0
ABDABD - Major League Soccer
01:10
MS
Colorado Rapids
San Jose Earthquakeskırmızı kart
0-0
02:10
MS
Vancouver Whitecaps
Los Angeles Galaxy
0-1
02:40
MS
kırmızı kartColumbus Crew
Dc United
0-1
03:40
MS
Dallas
Toronto FC
1-1
03:40
MS
Kansas City Wizards
Montreal Impact
1-0
04:35
MS
Salt Lake
Portland Timbers
0-0
05:40
MS
kırmızı kartChivas USA
Seattle Sounders
1-1
AvusturyaAvusturya - Bundesliga
17:30
MS
Grodig
Rapid Vienna
1-2
BelçikaBelçika - Şampiyonluk Grubu
-
21:00
MS
Lokeren
Zulte-Waregem
1-1
BrezilyaBrezilya - Brasileirao A
00:30
MS
Internacional
Vitoria Bahia
1-0
00:30
MS
Fluminense
Figueirense
2-0
-
03:00
MS
Chapecoense
Coritiba
0-0
-
22:00
MS
Sao Paulo
Botafogo
2-0
-
22:00
MS
Atletico Paranaense
Gremio
1-0
-
22:00
MS
Atletico Mineiro
Corinthians
0-0
-
22:00
MS
Bahia
Cruzeiro
0-0
DanimarkaDanimarka - SAS Ligaen
16:00
MS
Vestsjælland
Odense
0-0
18:00
MS
Aalborg
Randers FC
1-2
HollandaHollanda - Kupa
19:00
MS
Zwolle
Ajax
4-1
İsveçİsveç - Allsvenskan
16:00
MS
Halmstads BK
Helsingborgs IF
1-1
16:00
MS
Kalmar FF
Göteborg
0-0
18:30
MS
Aik Stockholm
Norrköping
0-2
18:30
MS
Mjallby
Hacken
0-3
JaponyaJaponya - J-League
09:00
MS
Niigata
Hiroshima
0-0
ArjantinArjantin - Kapanış Ligi
00:10
MS
Quilmes
Olimpo
0-0
02:30
MS
San Lorenzo
Newell's Old Boys
0-0
22:00
MS
Colon Santa Fe
Belgrano
0-0
23:00
MS
kırmızı kartArgentinos Juniors
Racing Clubkırmızı kart
0-0
23:00
MS
Arsenal Sarandi
Lanus
0-0
MeksikaMeksika - Kapanış Ligi
01:00
MS
Club America
Queretaro
0-0
03:00
MS
Santos Laguna
Chiapaskırmızı kart
1-3
03:00
MS
Pachuca
Puebla
0-1
03:00
MS
Monterrey
Veracruzkırmızı kart
2-1
-
04:06
MS
Club Leon
Tigres UANL
1-0
05:00
MS
Atlas
Toluca
0-0
20:00
MS
Pumas UNAM
Guadalajara
0-0
PortekizPortekiz - Liga Sagres
20:00
MS
Benfica
Olhanense
0-0
RusyaRusya - Premiere League
12:30
MS
Rubin Kazan
Spartak Moskova
0-0
15:00
MS
kırmızı kartDinamo Moskova
Krasnodarkırmızı kart
1-0
17:30
MS
kırmızı kartKuban
CSKA Moskova
0-2
RomanyaRomanya - Birinci Lig
14:00
MS
Dinamo Bükreş
Astra Giurgiu
0-0
16:30
MS
Botosani
Pandurii
3-1
19:00
MS
Sageata Navodari
Petrolul Ploiesti
2-3
UkraynaUkrayna - Premier League
14:00
MS
Tavria
Karpaty Lvivkırmızı kart
0-0
15:00
MS
Volyn Lutsk
Zoria Luhansk
0-0
17:00
MS
Metalurh Zaporizhya
Metalist
0-2
17:00
MS
Dinamo Kyiv
Vorskla Poltavakırmızı kart
0-1
19:30
MS
Chernomorets Odessa
Dnjepr
1-0
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti - Czech Liga
18:00
MS
Sigma Olomouc
Pribram
0-0
18:00
MS
Teplice
Brno
0-0
20:00
MS
Dukla Prague
Sparta Prag
0-2
İspanyaİspanya - İkinci Ligi
13:00
MS
Mallorca
Deportivo La Coruña
0-1
18:00
MS
Huelva
Alaves
0-1
18:00
MS
Sporting Gijón
Murcia
0-0
19:00
MS
Tenerife
Numancia
1-0
19:15
MS
Zaragoza
Real Jaen
0-0
22:00
MS
Alcorcón
Sabadell
2-1
AlmanyaAlmanya - 2.Bundesliga
14:30
MS
Aalen
Ingolstadt 04kırmızı kart
0-0
14:30
MS
Paderborn
Greuther Fürth
1-0
14:30
MS
Kaiserslautern
Fsv Frankfurt
3-2
BrezilyaBrezilya - Brasileirão B
03:00
MS
Ceará
Oeste
1-0
03:00
MS
America Natal
Avai
2-1
İsveçİsveç - 2. Lig
17:00
MS
GAIS
Ljungskile
2-1
18:00
MS
Assyriska
Degerfors IF
1-0
19:15
MS
Oster
Sundsvall
0-1
UluslararasıUluslararası - Afrika Uluslar Kupası - 1. Tur Elemeleri
-
14:15
MS
Mauritius
Moritanya
0-1
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Beyaz Grup
14:30
MS
Anadolu Selçukluspor
Kartalspor
0-0
14:30
MS
Dardanelspor
Giresunspor
0-1
14:30
MS
Gaziosmanpasa
Gümüşhanespor
0-0
14:30
MS
Göztepe
Kırklarelispor
0-0
14:30
MS
İnegölspor
Sarıyer
1-0
14:30
MS
Hatayspor
Çankırıspor
0-0
14:30
MS
Pendikspor
Aydınspor 1923
1-0
14:30
MS
Tarsus Idman Yurdu
Y.Malatyaspor
0-0
14:30
MS
Turgutluspor
Tokatspor
0-0
TürkiyeTürkiye - Spor Toto 2. Lig - Kırmızı Grup
-
14:30
MS
Altay
İskenderun D.C
0-0
-
14:30
MS
Ankaragücü
Bozüyükspor
2-0
-
14:30
MS
Bandırmaspor
Altınordu
0-2
-
14:30
MS
Diyarbakır Diskispor
Tepecikspor
0-0
-
14:30
MS
Güngorenspor
Alanyaspor
0-1
-
14:30
MS
Eyüpspor
Ofspor
0-0
-
14:30
MS
Körfez Futbol
Bayrampasa
1-0
-
14:30
MS
Nazilli Bld.
Pazarspor
0-0
-
14:30
MS
Buğsaşspor
Kızılcahamamspor
1-2
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 1
-
14:30
MS
Adliyespor
Tekirova Bld.
1-0
-
14:30
MS
Adıyamanspor
Payas Bld.
1-0
-
14:30
MS
Ankara Demirspor
Yeşil Bursa
0-0
-
14:30
MS
Beylerbeyi
Silivrispor
0-2
-
14:30
MS
K.Maras Bld.Spor
Fatih Karagümrük
0-1
-
14:30
MS
Kızılcabölükspor
Derince Bld.
0-0
-
14:30
MS
Sivas Dört EB
Trabzon Kanuni
1-0
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 2
14:30
MS
Çıksalınspor
Çorum Bld.Spor
1-1
14:30
MS
Düzyurtspor
Ünyespor
-
14:30
MS
Darıca G.Birligi
Batman Petrolspor
1-0
14:30
MS
Elazig Bld.
Bursa Nilüferspor
0-0
14:30
MS
Erzurum Bsb.Spor
Balcova Bld.
0-0
14:30
MS
Manavgat Evrensekispor
Sandikli Bld.
0-1
14:30
MS
Maltepespor
Y.Aksarayspor
0-1
14:30
MS
Orhangazispor
Hacettepe
1-1
14:30
MS
Sakaryaspor
Sancaktepe Bld.
2-1
TürkiyeTürkiye - 3. Ligi - Grup - 3
-
14:30
MS
Arsinspor
Kayseri Sekerspor
1-0
-
14:30
MS
1930 Bafraspor
Ayvalikgücü Bld.
1-2
-
14:30
MS
Erzincan Refahiyespor
Bld. Vanspor
1-0
-
14:30
MS
Gölcükspor
Kocaelispor
0-1
-
14:30
MS
İstanbulspor
Keçiörengücü
1-0
-
14:30
MS
Menemen Bld.
Y.Diyarbakırspor
1-0
-
14:30
MS
Y.Yozgatspor
Denizli Bld.Spor
1-0
-
14:30
MS
Çamlıdere Şekerspor
Anadolu Üsküdar
0-1
-
14:30
MS
Kırıkhanspor
Tuzlaspor
0-1
AlmanyaAlmanya - 3.Bundesliga
15:00
MS
Preussen Münster
Saarbrucken
0-0
MacaristanMacaristan - Liga NB1
17:30
MS
Kispest Honved
Ferencváros
0-2
19:30
MS
Mezokövesdi Zsóry
Diosgyori
0-0
RusyaRusya - 1. Lig
-
07:00
MS
SKA-Energia
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
0-0
-
11:00
MS
FC Enisey
Alania
0-0
-
11:00
MS
Arsenal Tula
Salyut-Energia
0-0
-
12:00
MS
Gazovik
Angusht
4-0
-
14:00
MS
Torpedo Moskva
Rotor
0-0
-
15:00
MS
Petrotrest
Baltika
1-0
-
16:00
MS
Shinik
FC Ufa
0-0
-
17:30
MS
Spartak Nalchik
FC Khimik Dzerzhinsk
0-0

20.04.2014 iddaa listesi, 20.04.2014 iddaa bülteni, 20.04.2014 maç skorları, 20.04.2014 iddaa oranları, 20.04.2014 maç programı ve 20.04.2014 iddaa programı
MAÇ SONUÇLARI